zamknij

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.

Zamów produkt do 13:00, a wyślemy w ten sam dzień! silnerowery@op.pl +48 602 449 501

Gwarancja

24 miesiące

Każda hulajnoga elektryczna zakupiona w naszym sklepie podlega 24-miesięcznej gwarancji realizowanej w Polsce za pomocą autoryzowanych serwisów producentów i dystrybutorów. W rzadkich przypadkach niektóre modele mogą mieć wydłużoną lub krótszą gwarancję. W każdym z takich przypadków informacja taka będzie podana na stronie produktu.

Wszelkie zgłoszenia gwarancyjne prosimy przesyłać na adres sklep@silnerowery.pl.


Zwrot

Zwrot towaru? 14 dniowe prawo zwrotu

Masz możliwość odstąpienia od umowy zawartej na odległość z silnerowery.pl do 14 dni daty otrzymania towaru . Nie musisz podawać powodu zwrotu! Pamiętaj, że zgodnie z polskim prawem możliwość zwrotu 14 dniowego dotyczy tylko Konsumentów. Oznacza to, że kupując produkt na użytek firmowy (z fakturą zakupu z numerem NIP przedsiębiorstwa) nie będziesz mógł skorzystać ze zwrotu 14 dniowego.


Obsługujemy płatności